برای بستن، ESC را بفشارید

یا دسته بندی های محبوب ما را بررسی کنید...
5 دقیقه زمان مطالعه
0 527

مایکروسافت روشی آسان برای دانلود و نصب برنامه های ویندوز ارائه می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی وارد مایکروسافت استور شوید از صفحه برنامه مورد نظر دیدن کنید، دکمه «Download» را بزنید و چند ثانیه صبر کنید. اگرچه خیلی راحت است، اما همیشه آنطور که باید کار نمی کند.

ادامه خواندن
11 دقیقه زمان مطالعه
0 78

ویندوز های مختلف مایکروسافت در برابر از دست دادن داده ها کاملا ایمن نیستن ، اما دارای ویژگی های بسیاری است که به شما امکان می دهد فایل های حذف شده را بازیابی کنید. این سیستم‌عامل همچنین با چندین ابزار نرم‌افزار بازیابی اطلاعات شخص ثالث سازگار است، بنابراین هیچ کمبودی در گزینه‌های بازیابی در هنگام رسیدگی به انواع موقعیت‌های از دست دادن اطلاعات وجود ندارد.

ادامه خواندن
3 دقیقه زمان مطالعه
0 47

توییتر یک آمار دیگر در توییت های کاربران منتشر کرده است: تعداد نشانک ها (BookMark) در روز پنجشنبه، توییتر شروع به تجزیه و تحلیل بر روی توییت هایی کرد که نشان می داد چند بار یک توییت نشانه گذاری شده…

ادامه خواندن
3 دقیقه زمان مطالعه
0 60

مایکروسافت می‌گوید که ده‌ها هزار تراشه Nvidia A100 را به هم متصل کرده و رک‌ های سرور را برای ساخت سخت‌افزار پشتیبان ChatGPT و ربات هوش مصنوعی Bing خود بازسازی کرده است.

ادامه خواندن