ناسا در ادامه فعالیت‌های خود در زمینه پخش ویدیویی، سرویس پخش ویدیویی خود را با نام NASA+ راه‌اندازی می‌کند.

این سرویس دارای محتوای زنده و پوششی از پرتاب‌های فضایی در آینده، مستندات و سریال‌های اصلی جدیدی است که فقط در این سرویس قابل دسترسی خواهند بود. سرویس پخش ویدیویی NASA+ بدون تبلیغات و هزینه‌ای برای کاربران قابل دسترسی خواهد بود و از طریق نرم‌افزار NASA برای دستگاه‌های iOS و Android و همچنین پلیرهای پخش ویدیویی مانند Roku، Apple TV و Fire TV در دسترس خواهد بود.

همچنین این سرویس پخش ویدیویی از طریق وب‌سایت جدید بتای آژانس نیز در دسترس خواهد بود. با به‌روزرسانی وب‌سایت‌های nasa.gov و science.nasa.gov، تجربهٔ جدیدی از محتوای آژانس، از جمله اطلاعات مربوط به ماموریت‌ها و تحقیقات، داده‌های آب‌وهوایی و به‌روزرسانی‌های Artemis، در دسترس خواهد بود. در حال حاضر، آژانس از NASA TV برای محتوای ویدیویی و پخش پرتاب استفاده می‌کند. با راه‌اندازی سرویس پخش ویدیویی خود، NASA یک فضای مخصوص برای دسترسی به محتوای خود ایجاد می‌کند.

به گفتهٔ CIO جف سیتون، به‌روزرسانی وب‌سایت‌های اصلی آژانس و تسهیل دسترسی عموم به محتوای آنلاین آژانس، اولین قدم در جهت دستیابی به اطلاعات آژانس «بیشتر قابل دسترسی، قابل کشف و امن» است. هنوز نمی‌دانیم سرویس پخش ویدیویی NASA+ چگونه خواهد بود، اما با توجه به اینکه آژانس در حال تمرکز بر به‌روزرسانی و بهینه‌سازی محتوای خود است، احتمالاً با یک رابط کاربری مشابه با سایر سرویس‌های پخش ویدیویی مواجه خواهیم شد.

دسته بندی شده در: