نرم افزارویدیو های آموزشی

EarTrumpet : نرم افزار مدیریت صدا برای ویندوز – دانلود رایگان

EarTrumpet ، یک نرم افزار مدیریت صدا برای ویندوز است که کاربران را قادر می‌سازد به راحتی و بهترین شکل ممکن، صداهای مختلف را در ویندوز خود مدیریت کنند. با استفاده از EarTrumpet، کاربران می‌توانند صدای هر برنامه‌ای را کنترل کنند و به راحتی بین برنامه‌های مختلف جابجا شوند. این نرم افزار، برای کاربران ویندوز طراحی شده است و به طور رایگان در دسترس است. با دانلود EarTrumpet، به راحتی می‌توانید صداهای ویندوز خود را مدیریت کنید و تجربه بهتری از استفاده از کامپیوتر خود داشته باشید.

[epcl_button label=”لینک دانلود از Microsoft Store” url=”https://apps.microsoft.com/store/detail/eartrumpet/9NBLGGH516XP” type=”outline” color=”green” size=”regular” icon=”fa-download” target=”_self” rel=”dofollow”][/epcl_button] [epcl_button label=”دالنود از سایت UpToDown” url=”https://eartrumpet.en.uptodown.com/windows/download” type=”outline” color=”light-blue” size=”regular” icon=”fa-download” target=”_self” rel=”dofollow”][/epcl_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

متوقف کننده آگهی‌ها فعال است

متاسفانه، افزونه مسدود کننده تبلیغات شما در حالت فعالیت است. برای دیدن محتوای وبسایت بدون تداخل، لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید یا ما را به لیست سفید تبلیغات اضافه کنید. ما از تبلیغات برای پشتیبانی از خدمات رایگان خود استفاده می‌کنیم و از شما درخواست داریم که ما را حمایت کنید تا به شما محتوای با کیفیت‌تری ارائه دهیم.