اخبار

قابلیت جدید واتساپ، استفاده چهار دستگاه از یک اکانت

به گفته یک منبع ناشناس، واتساپ در حال توسعه این قابلیت است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با چهار گوشی مختلف به حساب خود وارد شوند. این قابلیت برای کاربرانی که چند دستگاه دارند یا برای کسانی که می‌خواهند حساب خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند، بسیار مفید است.

همچنین، واتساپ در حال توسعه قابلیت‌های جدیدی است که به کاربران این امکان را می‌دهند تا بدون نیاز به اینترنت پایدار، در واتساپ فعالیت کنند. این قابلیت به ویژه برای کاربرانی که در مناطقی با اینترنت ضعیف زندگی می‌کنند، مفید است.

در پاسخ به این موضوع، متا و مارک زاکربرگ نیز، این قابلیت را تأیید کردند و گفتند که واتساپ در حال توسعه قابلیت‌های جدید است که به کاربران این امکان را می‌دهند تا به راحتی و با امنیت بیشتری از خدمات واتساپ استفاده کنند.

در نتیجه واتساپ در حال توسعه قابلیت‌های جدیدی است که به کاربران این امکان را می‌دهند تا به راحتی و با امنیت بیشتری از خدمات این شبکه اجتماعی استفاده کنند.

با تشکر از شما بابت انتخاب این مقاله هرگونه سوال یا درخواستی دارید، در قسمت کامنت های همین مقاله مطرح کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

متوقف کننده آگهی‌ها فعال است

متاسفانه، افزونه مسدود کننده تبلیغات شما در حالت فعالیت است. برای دیدن محتوای وبسایت بدون تداخل، لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید یا ما را به لیست سفید تبلیغات اضافه کنید. ما از تبلیغات برای پشتیبانی از خدمات رایگان خود استفاده می‌کنیم و از شما درخواست داریم که ما را حمایت کنید تا به شما محتوای با کیفیت‌تری ارائه دهیم.