اخبار

Discord اعلام کرد: دیگر نیازی به نام کاربری عددی نیست

به گزارش گیزمودو، شرکت Discord، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های چت و گفتگوی آنلاین، اعلام کرده که به زودی قصد دارد نام کاربری دیسکریمیناتوری را که شامل یک شماره یکتا در پایان نام کاربری است، حذف کند. به این ترتیب، کاربران می‌توانند نام کاربری دلخواه خود را انتخاب کنند، بدون اینکه نگران تداخل با نام کاربری دیگری باشند. این اقدام از سوی Discord، به منظور بهبود تجربه کاربری در این پلتفرم انجام شده است. با این تغییرات، Discord از نماد $ به عنوان نماد اصلی خود هم جدا خواهد شد.

نام کاربری دیسکریمیناتوری در Discord شامل یک شماره یکتا در پایان نام کاربری است که برای تمایز دادن بین کاربران با نام کاربری مشابه استفاده می‌شود. به عنوان مثال، اگر دو کاربر با نام کاربری “John” وجود داشته باشد، شماره یکتای مخصوص به هر کدام از این کاربران، آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند. با حذف نام کاربری دیسکریمیناتوری، کاربران می‌توانند نام کاربری دلخواه خود را انتخاب کنند، بدون اینکه نگران تداخل با نام کاربری دیگری باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

متوقف کننده آگهی‌ها فعال است

متاسفانه، افزونه مسدود کننده تبلیغات شما در حالت فعالیت است. برای دیدن محتوای وبسایت بدون تداخل، لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید یا ما را به لیست سفید تبلیغات اضافه کنید. ما از تبلیغات برای پشتیبانی از خدمات رایگان خود استفاده می‌کنیم و از شما درخواست داریم که ما را حمایت کنید تا به شما محتوای با کیفیت‌تری ارائه دهیم.